Hakkımızda

 İşletme olarak hafriyat alanında hizmet vermekte ve siz müşterilerimizin her türlü yıkım, kırım, moloz taşıma gibi işlerinizi layıkıyla yerine getirmekteyiz. İşletme olarak sunduğumuz hafriyat hizmeti esnasında bünyemizde çalışan elemanlarımız her zaman mesleklerinde tecrübeli ve profesyonel kişilerden seçilmekte ve bu sayede sunulan hizmetin kalitesinin en üst seviyelerde yer alması sağlanmaktadır. İşletmemizden alacağınız hafriyat hizmeti karşısında mutlaka memnun olacağınızdan ve asla pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

İşletme olarak sunduğumuz hafriyat hizmeti esnasında kullandığımız dozer, kamyonet, vinç gibi araçlarımızın tüm periyodik bakımları zamanında yapılmakta ve düzenli aralıklar ile yüksek modelleriyle değişimleri sağlanmaktadır. Bu araçları kullanan operatörlerimizin de her zaman kaliteli ve tecrübeli olmalarına çok büyük özen göstermekteyiz. İşletme olarak sunduğumuz hafriyat hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarabilmek ve bu fiyatlar ile müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmek adına bünyemizde muhasebe elemanları bulundurmakta ve bu elemanların yaptıkları araştırma ve hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

 

Sizlerin de bu şekilde kaliteli ve profesyonel bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer İzmir hafriyat sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçmek suretiyle memnun kalacağınız bir hizmet alma imkanı bulabilirsiniz.

 

 

 

Öne Çıkarılanlar

Karaburun Yıkım

Yıkım ve hafriyat temizleme işlemlerinin uzman kadrolar tarafından yapılması çok

Karaburun Kazı

Hafriyat Kazı Çalışmaları

Karaburun Bahçe Toprağı Dolgu Çalışması

Bahçe Toprağı Dolgu Çalışma Çeşitleri Nelerdir?

Karaburun Hafriyat

Kazı yapılacak sahanın jeolojik yapısının incelenmesi ve malzemenin taşınacağı mesafenin

Yorumlar